O NÁS

Počátek firmy Šiba s.r.o. se datuje od podzimu r. 1989. Od počátku bylo hlavním cílem vytvořit dynamickou prosperující soukromou firmu, orientující se na výrobu a prodej pouzder a příslušenství na hudební nástroje a služeb v oblasti kulturních, společenských a sportovních akcí. Díky dlouholetému aktivnímu působení v oblasti hudby se podařilo zúročit nabyté zkušenosti a postupem let vybudovat specializovanou firmu se širokým výrobním a prodejním sortimentem. V roce 2013 jsme náš výrobní sortiment rozšířili o pojízdná pódia, která splňují nároky na jednoduchou obsluhu, časovou úsporu a prostorovou flexibilitu.

V naší nabídce na www.siba.cz naleznete pojízdné pódium, mobilní pódium, mobilní tribuny, mobilní jeviště a hlediště, zastřešené pódium, mobilní taneční parket, nášlapné bariéry, plotové zábrany, trussové konstrukce atd. včetně veškerého příslušenství, které je potřebné k zajištění veškerých kulturních, sportovních a společenských akcí.

Pódia, tribuny, jeviště, hlediště a veškeré příslušenství si od nás můžete také jednorázově pronajmout. Zajišťujeme pronájem pódia včetně jeho dopravy na místo určení, stavbu našimi vyškolenými techniky a odvoz zpět po skončení akce.

Námi nabízená pódia, tribuny, jeviště a hlediště splňují veškeré bezpečnostní normy pro pořádání veřejných akcí.