PŘÍSLUŠENSTVÍ

K pódiím a tribunám dodáváme i veškeré příslušenství - toalety, párty stany, pivní sety, zábrany, zábradlí, schody, krycí plenty, spojovací elementy, vykrývací skiny, střešní plachty atd.

Mobilní toalety

Hygienického zázemí na jakoukoliv akci

Nejjednodušší a nejrychlejší řešení, jak zajistit kvalitní hygienické podmínky kdekoliv pod širým nebem. Toalety dodáváme v několika provedeních a velikostech. V nabídce nechybí ani mobilní toalety pro tělesně postižené. Ke každé dodávce patří pravidelný a kvalitní servis.

Párty stany

Ochrana proti nepříznivým klimatickým podmínkám

Profesionální párty stany s klasickou sedlovou střechou. Stany jsou vyrobeny ze špičkových materiálů, a proto zaručují vysokou stabilitu a bezpečnost i při nepříznivých klimatických podmínkách. Technické provedení zaručuje velmi snadnou a rychlou montáž, která šetří čas a peníze. Stany jsou ideální ochranou proti dešti nebo silnému slunci. Nabízíme rozměrové varianty 8x5 (trubkový), 6x3 (nůžkový / trubkový), 3x3 (nůžkový), 8x15 (velkokapacitní).

Mobilní zástěna - paravan

Vymezení backstage, krytí oddělených prostor

Mobilní zástěna najde využití všude, kde je potřeba vizuelně oddělit (zakrýt) jakýkoliv prostor za pódiem a pod. Zástěna je textilní na dvou teleskopických nohách. Snadná a rychlá montáž, možnost variabilního skládání zástěn vedle sebe.

Plotové bariéry

Vymezení chráněného prostoru

Tato bariéra představuje lehčí variantu zábran a je ideální např. pro tvorbu naváděcích koridorů. Rozměr plotu je 2500 x 1095 mm, rozteč mezi výplní 240 mm.

Vysoké oplocení

Uzavření přístupu do vymezeného prostoru

Tento plot představuje solidní a bezpečné řešení díky síti o rozměrech oka 100 x 200 mm a 100% svařovaným spojům.
Nejlepším a nejbezpečnějším způsobem montáže tohoto plotu je použití svorek. Rám plotu je vyplněný pevnou drátěnou sítí a je ukotven v patce. Rozměr plotu je 3500 x 2000 mm.

Nášlapné bariéry

Bezpečné oddělení publika od pódia

Modulární konstrukce nášlapných bariér umožňuje sestavit podle konkrétních potřeb prakticky jakoukoliv variantu požadovaného půdorysu. Na základě provozních požadavků lze dodat nášlapné bariéry rohové, s průchozí brankou, s průchodkou pro kabelové můstky a pod. Robustní ocelová konstrukce zajišťuje vysoukou pevnost při jakémkoliv tlaku publika.

Pivní sety

Mobilní stoly a lavice

Skládací souprava obsahuje jeden dřevěný stůl (220x50 cm) a dvě dřevěné lavice pro 6 až 8 sedících (220x25 cm).

Schody

Modulový systém

Výška stupně 20cm, šířka 100cm, hloubka 30 cm. Jednotlivé stupně lze operativně spojit dle požadované celkové výšky schodiště. Ocelová konstrukce, komaxit, povrch nášlapu schodu z voděodolné překližky tl. 22mm s protiskluzovým povrchem.
Výšky segmentů 20cm / 40cm / 60cm / 80cm atd.

Pódiové zábradlí

Segmentová sestava

Pevné kovové zábradlí s možností připevnění k rámu pódiové plošiny či podél schodiště. Horní spojky jednotlivých dílů. Výška 1m, šířka 2m, nebo 1m. Spodní montážní úchyt pomocí dvou pódiových spon. Komaxitová barva, koncové záslepky.

Pódiová plošina

Základní pódiový díl

Speciální hliníkový rám vybavený v rozích čtyřmi rychloupínacími zařízeními pro nohy. Deska se speciální protiskluzovou a voděvzdornou úpravou s venkovním provedením.
Rozměr: 1 x 2m (1 x 1m)
Skladovací rozměr: 1 x 2 x 0,1 m
Zatížení: 750kg / m2
Provedení: venkovní / vnitřní

Noha teleskopická

Plynule nastavitelná výška pódia

Výškově plynule nastavitelné nohy vhodné zejména pro vyrovnání výškových rozdílů ve venkovním prostředí, plynulé nastavení pořebné výšky pódia a stavbu stupňovitých tribun.
Al. profil 50 x 50 x 3mm.
Délky: 40 až 60cm / 60 až 100cm / 100 až 160cm (od 120cm je nutno použít spojovací tyče)
Spodní plastový návlek (ochrana proti poškrábání podlahy).

Noha pevná

Pevná výška pódia

Fixní výška nohy v délce 20 - 200cm. Vhodné zejména tam, kde se předpokládá pevná rovná podlaha.
Al. profil 50 x 50 x 3mm.
Spodní plastová záslepka (ochrana proti poškrábání podlahy).

Pódiová spona

Pevnostní spojovací úchyt pódiových rámů

Spona z Al. slitiny umožňující pevné spojení rámů plošin v jednolitou stabilní plochu. Vhodné zejména při náročném využití pódia (koncert, tanec, sport atd.).

Krycí plenta

Zakrytí prostoru pod pódiem

Používá se při stupňovitých stavbách, nebo tehdy, je-li nežádoucí vidět spodní části pódiové stavby (nohy, spojovací tyče, úložný prostor pod pódiem atd.). Krycí plenta je k pódiu přichycena v celé své délce suchým zipem.

Spona / spojovací tyč

Zavětrování tribun a výškových konstrukcí pódia

Ocelová tyč (50 x 50 x 3mm) s pozinkovým povrchem slouží k zavětrování stavby tribuny, nebo pódia při výšce stavby nad 120cm. Délka 3m, 4m, 5m, 6m. Pevné propojení větrovacích tyčí ocelovou sponou.

Transportní vozík

Snadný převoz pódiových desek k vyskladnění

Vozík umožňuje jednoduchou manipulaci s veškerým materiálem, potřebným pro mobilní jevištní a pódiový systém.
Kovová konstrukce, komaxit, otočná kolečka s brzdou.