TRIBUNY

Nabízíme k pronájmu mobilní tribuny zastřešené i nezastřešené, vhodné do interiéru i exteriéru. Variabilita systému umožňuje různé druhy prostorových sestav včetně výšky elevace. Tribubuny splňují veškeré technické a bezpečnostní normy.

Mobilní tribuna bez zastřešení

Stupňovitá elevace

Pomocí stavebnicového pódiového systému je možné vytvořit mnoho kombinací a tvarů hlediště nebo tribuny. Tvarem se lze přizpůsobit každému náročnému požadavku. Stavba hlediště nebo tribuny v terénu se sklonem, nebo nutnost vytvořit stupňovité hlediště je pomocí využití teleskopických nohou jednoduchou záležitostí.

Mobilní tribuna zastřešená

Stupňovitá elevace se zastřešením

Pomocí stavebnicového pódiového systému je možné vytvořit mnoho kombinací a tvarů hlediště nebo tribuny. Tvarem se lze přizpůsobit každému náročnému požadavku. Stavba hlediště nebo tribuny v terénu se sklonem, nebo nutnost vytvořit stupňovité hlediště je pomocí využití teleskopických nohou jednoduchou záležitostí. Tribuna je zastřešena trussovou konstrukcí se střešní plachtou a lehkými bočními výkryty, nebo stanem.

Teleskopická tribuna

Výsuvný systém

Tribuna vhodná do míst s omezeným manipulačním prostorem. Postupné mechanické vysunutí jednotlivých stupňů. Aretace ve výchozí a konečné poloze. Tribuna je segmentová pro lehčí manipulaci a rozvinutí do potřebného tvaru včetně schodišťových vstupů.
Pojezdy na vysokozátěžových kolech, s ložiskovým uložením a gumovým povrchem, který zabraňuje podlahovým otěrům. Design vykrytí konstrukcí je provedeno s ohledem k okolním prvkům a charakteru prostoru.

Stacionární tribuna

Vestavba pevné tribuny

Stacionární nerozebíratelná konstrukce tribuny. Možnost instalace sedadel. Stacionární tribuna je vhodná zejména do sportovních hal, přednáškových sálů, kulturních prostor a pod.
Tvar, velikost a design dle individuální specifikace.

Mobilní hlediště

Variabilní kaskádový systém

Mobilní hlediště je tvořeno pomocí stavebnicového pódiového systému se stupňovitou elevací. Variabilita systému umožňuje operativně přizpůsobit pódium jakémukoliv prostoru. Vhodné zejména do divadel, kulturních sálů, sportovních sálů, ale i k jakémukoliv venkovnímu využití. Hlediště lze v případě potřeby přestavět též na jeviště.